Hezky se obléct, objednat taxíka, jet přes celé město do drahé restaurace - typická představa dokonalého svátku zamilovaných. V realitě se ale tento krásný večer promění ve spoustu stresu z nestíhání či neskutečné zimy. Jde to ale i jinak! Nezáleží na tom, jestli jste single, nebo šťastně zadaní, v našem článku vám poradíme, jak si užít valentýna naplno.


Rezervujete si stůl - u vás doma

Spousta lidí bere Valentýna jako příležitost se dobře najíst v nějaké nóbl restauraci. Avšak většina lidí více ocení námahu, kterou jste si dali s přípravou perfektního večera než to, že jste zvládli zvednout telefon. Navíc doma si můžete užít větší legraci než pod dohledem závistivých číšníků. Připravte proto skvělou večeři doma! Nebojte se vyzkoušet něco nového nebo vsaďte na oblíbenou klasiku. Stůl prostřete čistým ubrusem, doplňte jej svíčkami a hezky to naaranžujte. Až vaše drahá polovička dorazí, určitě bude příjemně překvapená. Na později večer nachystejte na zem spoustu polštářků, dek, ale hlavně stolních her. Není nad to si užít nefalšovanou nevinnou zábavu - za kterou vás partner odmění třeba i zábavou méně nevinnou.

Party

Nejen romantická může být láska

Ale co když jste sami? Nevadí. Ve vašem životě jsou určitě i jiní lidé, ke kterým chováte vřelé city - přátelé a rodina. Oslavte tedy Valentýna s nimi. Udělejte třeba takový malý kurz vaření u sebe doma. Každému kupte zástěrku a společně si udělejte něco nevařeného. Skvělým pokrmem, se kterým se dá experimentovat, jsou jarní závitky. Po večeři se převlečte do pyžam a zapněte si společný oblíbený sitcom. Protože po večeři se vám nebude chtít dělat nic jiného, než se válet v teplíčku pěkně na gauči, zababuchaní do dek. Návštěvu pozvěte i k přespání. Tím z vás odpadne veškerý stres z odchodů jednotlivých hostů. Jednoduše se společně vrátíte do dob pořádání pyžamových párty. Uvidíte, že taková pohoda vás zase nabije pozitivní energií na rok dopředu.

Ať už Valentýn slavíte, nebo jej považujete za komerční svátek, důležité je ho brát s humorem - stejně jako celý život. Když se něco nepodaří, zasmějte se tomu a pokračujte dál v krasojízdě. Perfektní večer plný lásky si přece můžete udělat 365 dní v roce.